راهنمای ارسال کالا

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه تا ساعت 12 ثبت شوند در همان روز و سفارش‌هایی که در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال می‌شوند.

سفارش ها در شهر تهران و سایر شهرها مطابق با انتخاب نوع پست، تحویل داده خواهد شد و امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد.

برای تمام سفارشات مطابق تعرفه پست در هنگام ثبت سفارش هزینه ارسال دریافت خواهد شد.و برای خرید های بالای 300 هزار تومان ارسال به صورت رایگان خواهد بود

روش های ارسال

پست پیشتاز: با این روش محصول به مدت زمان 24 الی 72 ساعت به مشتری تحویل داده خواهد شد.

پست سفارشی: این روش کمترین هزینه ارسال را برای مشتری در بردارد و تحویل کالا از این طریق به مدت زمان 3 الی 7 روز به طول می انجامد.

ارسال از طریق تیپاکس: با انتخاب این روش از ارسال، کالای سفارشی به مدت زمان 48 ساعت الی 3 روز درب منزل یا محل کار به مشتری تحویل داده می شود.

ارسال از طریق ترمینال: مدت زمان ارسال کالا از طریق ترمینال حداکثر 2 الی 4 روز است. هزینه حمل کالا تا ترمینال رایگان اما هزینه حمل از ترمینال تا ترمینال مقصد به عهده مشتری می باشد و مشتری می بایست هزینه حمل کالا از ترمینال مبدا تا ترمینال مقصد را در هنگام تحویل کالا به مامور مورد نظر بپردازد.