چطور به درجه یک اعتماد کنیم؟

چرا  درجه یک؟

بسیاری از افراد هنوز هم نسبت به خرید اینترنتی نظر خوبی ندارند و به سختی می توانند اعتماد کنند. البته دلیل این امر شاید عملکرد ضعیف برخی فروشگاه های اینترنتی بوده است که به طور غیر حرفه ای عمل می کنند. اما چه چیزی ما را از سایر رقبا متمایز می کند؟

تیم پشتیبانی قوی

فروشگاه اینترنتی  درجه یک مفتخر است که با تیم پشتیبانی جوان خود در کنار شما عزیزان است. درجه یک  از مراحل قبل از خرید یعنی مشاوره در مورد طرح و رنگ تا پشتیبانی خرید و پیگیری سفارشات در کنار شماست. درجه یک همچنین مرجعی برای کسب اطلاعات در مورد برخی صنایع دستی  ایرانی است. پس اگر به این حوزه علاقمند هستید حتما مطالب مجله  درجه یک  را دنبال کنید و از دست ندهید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره ؛ خیالی آسوده در پرداخت آنلاین

فروشگاه اینترنتی درجه یک دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره است که این یعنی کسب و کاردرجه یک در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت شده است. به همین دلیل می توانید با خیالی آسوده پرداخت آنلاین تان را در این وب سایت انجام دهید.

 

مزیت‌های داشتن اینماد ( نماد اعتماد الکترونیکی):

  • قابلیت پیگیری سفارشات
  • افزایش اعتماد کاربران و خرید محصولات
  • معتبر شدن وب سایت
  • افزایش میزان امنیت خرید
  • محفوظ ماندن حریم شخصی کاربران
  • استفاده از قوانین بین المللی کسب و کارهای اینترنتی
سهولت پیگیری سفارش 
در فروشگاه‌های اینترنتی ما ،مشتری پس از خرید خود  می تواند از  نحوه ارسال کالا اطمینان حاصل نماید.  فروشگاه اینترنتی  درجه یک، پیگیری سفارش را برای مشتری‌های خود تسهیل نموده تا بتوانند در کمترین زمان پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.
در آخر باید اضافه کنم گروه درجه یک تمام تمرکز خود را برای رضایت در خرید مشتری گذاشته است و رضایتمندی مشتری هدف نهایی ماست.